Witajcie na blogu LaBonny!

Hej, hej!!! :) 

   Witajcie wszyscy na brand new blogu autorstwa mojej skromnej osoby. Mam na imię Laura, a od dzisiaj również LaBonny, i chciałabym Was zaprosić do mojego świata, który ani trochę nie będzie tuzinkowy!Trudno określić do jakiej kategorii należeć będzie ten blog, tak jak i trudno jednym słowem opisać osobę, w tym wypadku mnie. Nie oznacza to, iż będzie tu wszystko i nic, pomieszanie z poplątaniem, które ni jak nie będzie się trzymało kupy. Spoiwem wszystkich rzeczy i myśli jakie się tu pojawią będę ja sama, gdyż znajdziecie tu wszystko co mi w duszy gra i co mnie otacza. Dzięki temu możliwe, że każdy z Was (zarówno kobiety, jak i mężczyźni) znajdzie tu coś dla siebie, bądź się zainspiruje (nie obawiaj się, w odnalezieniu odpowiadającej Ci tematyki na tym blogu pomogą Ci Etykiety). 

Ale do rzeczy!

Oto lista zagadnień, które na pewno będą się przewijać na tym oto blogu:

1. Kosmetyki
Która kobieta nie kocha kosmetyków? ... Yyy, co 5, 10? Sama jeszcze niedawno byłam w tej grupie: z kosmetyków posiadałam tylko te podstawowe. Jednak jakiś czas temu coś się we mnie zmieniło (dorosłam?!) i teraz mam totalnego bzika na punkcie kosmetyków i makijażu. Z racji tego, iż nie jestem w tej dziedzinie żadnym specem, ani nie mam masy kasy (nie czuje jak rymuje :D), będę tu przedstawiała moje opinie i makijaże, które zawierać będą w znacznej mierze produkty drogeryjne, dostępne dla każdej z Was. 

2. Paznokcie 
Coś co kocham nad życie! Jest to jedna z moich największych pasji, o czym może świadczyć również wielkość mojej kolekcji lakierów :D. Mimo to, w tej dziedzinie też nie jestem jakimś wybitnym ekspertem, ale staram się ciągle edukować i rozwijać swoje umiejętności. Dzięki temu raz na jakiś czas wleci na bloga pazurkowy post ze zdobieniami bądź testami nowości (a tych na szczęście nie brakuje).


3. Moje inspiracje
Pod tym pojęciem kryje się wiele (dobra oczywiście :D). Są to te elementy mojego życia, które aktualnie mnie kręcą, którym poświęcam swój wolny czas. Co to może być? Już rozwiewam mgłę tajemnicy (ależ poetycko się zrobiło :D). Wśród moich inspiracji na pewno znajdzie się muzyka, filmy, książki i wszelkiego rodzaju wydarzenia, w których będę brała udział (a że planuję polatać tu i tam, więc będzie czym się z Wami dzielić). 

4. Motocykle
Tak, tak moi drodzy, dobrze czytacie :). Mimo, że moja przygoda z motocyklami zaczęła się dopiero jakiś rok temu to już wiem, że zagości w moim życiu na znacznie dłużej. Póki co jako "plecaczek", później może i kierowca (oby!), będę opisywała Wam wrażenia i podróże motocyklowe, które już lada moment rozpoczną się w tym roku (pogodo bądź łaskawa...).


5. "Pogadanki"
Znajdą się tu przeróżne tematy. Trudno już teraz je wskazać, gdyż zapewne będą one przychodziły spontanicznie. Z racji tego, iż lubię gadać (jak większość kobiet w sumie :D) to na pewno nie zaniedbam tej części bloga :).

Mam nadzieję, że ta magiczna piątka chociaż trochę zachęciła Was do powracania w to miejsce. Ja ze swojej strony obiecuję, że nie będę odwalała kaszany i włożę w tego bloga dużooo serca :). 

Wracam tu już niedługo z pierwszym konkretnym postem.

Buziaki :)

2 komentarze:

  1. Jeśli czujesz że moto to coś dla Ciebie☺ to nie "może później", tylko rób A i jazda nie ma na co czekać 😉 i tracić kolejny sezon 😜 LwG

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Na pewno w tym roku wsiądę jako kierowca i się sprawdzę, nauczyciela już mam :). Także trzymać kciuki :D Informacje o postępach na pewno będą się tu pojawiały :)

      Usuń

Copyright © 2014 Labonny blog , Blogger