Rób to co kochasz: Brand Sabbath - portal dla influencerów

Cześć :)


Wiosna to czas, który mnie, i zapewne wielu z Was, napełnia energią i chęcią do działania. Z tej okazji czas wpuścić nieco świeżości na bloga. Ten post rozpoczyna bowiem nową serię postów, której nazwa brzmi "Rób to co kochasz" :). Chyba każdy chciałby żyć wedle tej zasady, ale jak wiadomo, nie każdy ma takie możliwości. Jednak stwierdzenie to nie tyczy się tylko i wyłącznie głównej pracy, ale również pasji i zajęć dodatkowych :). Dzisiejszy post dotyczyć będzie zarabiania na tym, co robimy, czyli na tworzeniu w Internecie. Brzmi dobrze? :D W takim razie zapraszam dalej :).

Jakiś czas temu natrafiłam na nowy portal dla influencerów o nazwie Brand Sabbath. Jest to strona, poprzez którą możemy poznawać innych internetowych twórców, dzielić się swoimi postami, ale przede wszystkim zarabiać. Nie myślcie tylko, że to jeden z tych wkrętów na temat fortuny bez wychodzenia z domu :P. 

W jaki sposób zarobić pieniądze poprzez serwis Brand Sabbath? 

Na stronie co jakiś czas pojawiają się nowe kampanie, zlecane przez firmy z wielu dziedzin. Zadaniem zarejestrowanych influencerów jest głoszenie o wybranej przez siebie firmie :D. Po wybraniu danej kampanii otrzymujemy link, który zamieszczamy na swoich profilach, w wybranej przez nas formie. Każde kliknięcie linka nalicza pieniążki. Proste? Proste :) Twórcy portalu dają nam możliwość zarabiania na tym, co i tak już robimy, czyli na publikacjach. Jeżeli chciałbyś dołączyć do serwisu to link znajdziesz tutaj lub tu :). 

Jednak Brand Sabbath to nie tylko zarabianie. To także miejsce, w którym możesz poznać twórczość innych influencerów. Każdy członek społeczności, na swoim profilu, zamieszczać może linki do swojego bloga, czy profilu na Facebooku. 

Mnie również możecie tam znaleźć, oczywiście pod nazwą labonnyblog :).Znaliście wcześniej ten portal? A może znacie inne strony o podobnej tematyce? :)

Buziaki :*


8 komentarzy:

 1. Nie słyszałam o tym portalu wcześniej, ale mnie zaciekawił :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Portal dopiero zaczyna swoją działalność, więc mam nadzieję, że niedlugo będą tam ciekawe kampanie :)

   Usuń
 2. Mam tam konto, ale rzadko zaglądam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może za jakiś czas będzie warto tam częściej zaglądać :D

   Usuń

Copyright © 2014 Labonny blog , Blogger